KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297142
nr 1229 7142
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad 50. Olja på pannå, 16x25
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:36:54
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler